Režimy práce osádok vozidiel - Forwarding & Transport Education Company s.r.o. - FTEC s.r.o.

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Režimy práce osádok vozidiel

Ponuka kurzov
Kurz vám poskytne prehľad základných ustanovení týkajúcich sa dodržiavania predpisov v nákladnej dopravne podľa nariadenia 561/2006 a medzinárodnej dohody AETR. Napriek dvom predpisom sú pravidlá pre režimy práce osádok vozidlá jednotné. Kedy použijeme nariadenie EU a kedy medzinárodnú dohodu AETR – aj to bude obsahom tohto kurzu.

Cieľová skupina:
Majitelia a konatelia dopravných firiem, dispečeri, disponenti, vodiči nákladných vozidiel, pracovníci dopravných a logistických oddelení firiem.

Obsahová náplň:
  • Platná legislatíva
  • Požiadavky na vodičov
  • Pracovný čas v nákladnej doprave
  • Nepretržitý čas vedenia vozidla a prestávky
  • Denný, týždenný, dvojtýždňový čas vedenia vozidla
  • Denná, skrátená, delená, týždenná doba odpočinku
  • Formulár dokladovania dovolenky a práceneschopnosti vodiča
  • Tachograf – analógový, digitálny
  • Kontrola dodržiavania na pozemných komunikáciách

Ďalšie informácie:
Lektor: Ing. Miriam Búranová
súdny znalec v odbore Preprava, špedícia a zasielateľstvo
Cena školenia: 155,- €
Termín školenia: Podľa záujmu

Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky